Як перевірити стан моєї заявки на в’єтнамську візу?

Posted by & filed under FAQ.

Як перевірити стан моєї заявки на в’єтнамську візу?

Як перевірити стан моєї заявки на в’єтнамську візу?

Для перевірки стану Вашої заявки на візу до В’єтнаму надішліть нам, будь-ласка, Ваше повне ім’я та номер паспорту за адресою info@vietnamvisa.co.ua , потім наш агент перевірить Ваш запит та швидко надішле інформацію Вам на email.

Чому Ви не маєте змогу, перевірити самостійно свої данні он лайн?

Для захисту Ваших особистих даних та конфіденційності, ми не зберігаємо Ваші дані на нашому вебсайті. Оскільки ніхто не може 100% гарантувати захист вебсайтів від хакерів, і ми також, звичайно, не можемо цього гарантувати. Таким чином, ми захищаємо Вашу приватність, тому, будь-ласка, зв’язуйтеся з нами через email info@vietnamvisa.co.ua для перевірки стану отримання візи.

Чому не можна зв’язатися з нами по телефону для перевірки стану отримання візи?

Отримання візи для в’їзду в країну є дуже важливою процедурою, і ми не хочемо, щоб Ви втратили свої гроші, у випадку виникнення будь-яких непорозумінь стосовно візи. Таким чином, нам потрібне обов’язкове підтвердження через email для уникнення будь-яких проблем. Це надасть нам змогу вірно зрозуміти всю інформацію стосовно Вашого запиту на Візу, і, в свою чергу, Ви також отримаєте підтвердження від нас через email.


Comments are closed.