Про нас?

Про нас В'єтнам віза

Про нас В’єтнам віза

В’єтнам радо запрошує Вас відвідати цю чудову  країну, адже ще ніколи не було  так легко отримати візу до В’єтнаму. Візу можна отримати, подавши заявку до консульства чи посольства В’єтнаму у Вашій країні. Також Ви можете подати нам заявку он лайн, якщо у Вашому регіоні немає консульства чи посольства В’єтнаму.

www.vietnamvisa.co.ua створено для забезпечення Вас найновішою інформацією про отримання в’єтнамської візи. Ми можемо підказати, як отримати в’єтнамську візу простим, швидким, надійним і, водночас, недорогим способом. Якщо Ви бажаєте дізнатися, як отримати візу до В’єтнаму саме Вам, надішліть нам email на електрону адресу info@vietnamvisa.co.ua. Відповідь буде надана протягом 1 чи 2 робочих годин після отримання листа.

Також запит можна відправити, заповнивши форму для отримання візи на нашому сайті. Отримавши Ваш запит, ми розпочнемо процес отримання візи. Спочатку ми отримаємо лист-підтвердження протягом 2 днів максимум, після чого надішлемо його Вам через email. Після отримання листа-підтвердження для в’єтнамської візи від нас, Вам потрібно лише роздрукувати його, додавши два фото паспортного розміру, таким чином Ви зможете сісти на літак та забрати візи по прибутті до в’єтнамських міжнародних аеропортів (Ханой, наша столиця, Хошимін або Сайгон, і Дананг. )

www.vietnamvisa.co.ua є місцевою організацією В’єтнаму. Ми знаємо нашу культуру, ми знаємо наші закони, і звичайно, ми знаємо, яким чином найкраще отримати візу. Ми маємо десятирічний досвід роботи у отриманні в’єтнамських віз, і точно знаємо, що потрібно робити для отримання візи саме Вам.

Отже, www.vietnamvisa.co.ua створено, щоб допомогти Вам отримати в’єтнамську Візу. Скористайтеся нашими послугами і Ви не пожалкуєте, а потім розкажіть про нас своїм друзям. В’єтнам радий буде вітати кожного з Вас.

Наша головна задача –  збереження Вашого часу та коштів. З будь-яких питань звертайтеся без вагань до нас за електронною адресою: info@vietnamvisa.co.ua

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.