Як отримати візу до В’єтнаму?

Posted by & filed under FAQ, Home.

Як отримати візу до В'єтнаму?

Як отримати візу до В’єтнаму?

Є 2 варіанти отримання в’єтнамської візи:

1/ Отримання візи у В’єтнамському посольстві перед відвідуванням В’єтнаму. Ви можете безпосередньо відвідати В’єтнамське посольство для подачі заявки на отримання візи або Ви можете отримати візу у В’єтнамському посольстві з листом-підтвердженням від В’єтнамської Імміграційної служби, маючи відповідний код. Для отримання листа-підтвердження Ви можете надіслати заявку на www.vietnamvisa.co.ua або до будь-якого туристичного агентства у В’єтнамі. Вони зроблять Вам лист-підтвердження за невелику плату. Будь-ласка, обов’язково вкажіть у Вашій заявці, якщо Ви бажаєте забрати візу у посольстві або надішліть email за адресою info@vietnamvisa.co.ua.

2/ Отримання візи за програмою  В’єтнамська віза по прибутті (можливість забрати візу по прибутті в пункті перетину кордону) – це простий та дієвий спосіб, але люди ще мало обізнані з ним. Ви можете звернутися до будь-якого туристичного агентства у В’єтнамі або подати заявку он лайн на сайті www.vietnamvisa.co.ua, натиснувши кнопку надіслати візову форму он лайн. Після чого ми надішлемо лист-підтвердження для отримання В’єтнамської візи по прибутті до аеропорту. Ми рекомендуємо Вам обрати програму В’єтнамська віза по прибутті до В’єтнаму. Це простий і надійний спосіб отримати візу по прибутті до В’єтнаму, який не потребує зайвих витрат. Це зручно та законно, оскільки В’єтнам зараз гостинно запрошує все більше туристів та бізнесменів відвідати його.

Примітка:

Ми автоматично влаштуємо Вам візу по прибутті до В’єтнаму, якщо у Вас не буде інших побажань. Будь-ласка, проінформуйте нас, якщо Ви бажаєте отримати візу у В’єтнамському посольстві через email info@vietnamvisa.co.ua.


Comments are closed.