Чому обрати В’єтнамську візу он лайн?

Posted by & filed under FAQ.

Чому обрати В’єтнамську візу он лайн?

Чому обрати В’єтнамську візу он лайн?

У В’єтнамі програма віза по прибутті почала працювати з 2003 і до 2011 стала основним способом отримання віз для туристів з Австралії, Північної Америки та Європи, які приїжджають до В’єтнаму. Оскільки В’єтнам значною мірою розширив свої туристичні та економічні горизонти, кількість відвідувачів невпинно зростає. Послуга отримання візи он лайн також постійно покращує якість своїх послуг, щоб відповідати цьому попиту. Це –  міжнародно-відома послуга. Ознайомтеся, будь-ласка, з інформацією нижче, щоб зрозуміти чи отримання візи по прибутті підходить саме для Вас.

1. Проста процедура

Отримати візу за допомогою програми в’єтнамська віза по прибутті  – дуже просто, потрібно лише зайти на наш вебсайті https://www.vietnamvisa.co.ua для заповнення аплікаційної форми он лайн, потім натисніть кнопку підтвердження для завершення процедури оплати кредиткою або через систему Paypal. Заповнення аплікаційної форми займе у Вас лише кілька хвилин. Протягом доби після оплати Ви отримаєте лист-підтвердження від уряду В’єтнаму, за допомогою якого Ви зможете отримати візу по прибутті до одного з  в’єтнамських міжнародних аеропортів. Роздрукуйте його для пред’явлення перед посадкою в літак та отримання штампу візи в аеропорту.

Якщо Ви плануєте дістатися В’єтнаму наземним транспортом, Вам потрібно отримати спеціальну візу, яка прикріпляється до паспорту, у такому випадку, зверніться, будь-ласка, безпосередньо до В’єтнамського посольства чи консульства.

2. Економія часу

Замість того, щоб самому йти до посольства/консульства та чекати протягом декількох днів на отримання візи, Ви маєте змогу прямо зараз подати заявку он лайн на http//vietnam-immigration.org та забрати свою візу відразу по прибутті до одного з в’єтнамських міжнародних аеропортів вже через добу після оплати. Навіть у випадку терміновості, Ви можете отримати В’єтнамську візу протягом одного робочого дня. До того ж,  у Вашій країні посольство може не працювати, у зв’язку з державними святами, але тут, у В’єтнамі, ми завжди відкриті і Ви можете отримати візу навіть під час свят у Вашій країні.

3. Подавайте заявку будь-де і будь-коли, маючи лише комп’ютер чи ноутбук, підключений до Інтернету.

Ви можете не турбуватися, якщо в регіоні, де Ви живете, немає В’єтнамського посольства чи консульства. В’єтнамська віза по прибутті  – найкраще рішення! І навіть коли Ви перебуваєте у відпустці поза межами Вашої країни, Ви можете легко подати заявку на В’єтнамську візу он лайн по прибутті на вебсайті www.vietnamvisa.co.ua   Заповнення аплікаційної форми займе лише кілька хвилин. Протягом доби після оплати, Ви отримаєте лист-підтвердження від в’єтнамського уряду, про візу, яка буде чекати на Вас в одному з міжнародних в’єтнамських аеропортів по прибутті, лише роздрукуйте цей лист-підтвердження для пред’явлення при посадці та отримання штампу візи по прибутті. Для отримання додаткової інформації пишіть на info@vietnamvisa.co.ua


Related Posts

В’єтнамська віза тип В4

В’єтнамська віза тип В4

On

В’єтнамська віза типу В4 видається іноземцям, які в’їжджають до В’єтнаму для роботи з іноземними економічними,… more →

Comments are closed.