Чому варто обрати В’єтнамську візу он лайн

Posted by & filed under FAQ, Home.

Чому варто обрати В’єтнамську візу он лайн.

Чому варто обрати В’єтнамську візу он лайн.

Програма В’єтнамська віза по прибутті (ВПП) розпочала своє існування у 2003, а до 2011 стала головним способом отримання віз для туристів з Австралії, Північної Америки і Європи, які подорожують до В’єтнаму. Після того, як В’єтнам надав економічні та туристичні можливості, кількість відвідувачів нашої країни невпинно зростає. І, разом з кількістю відвідувачів з усього світу, зростає і якість послуг В’єтнамської візи он лайн для задоволення потреб наших клієнтів. Нижче Ви зможете ознайомитися з інформацією, яка допоможе Вам вирішити чи варто скористатися нашими послугами.

1/ Проста процедура.

Отримати візу за допомогою програми В’єтнамська віза по прибутті  – дуже просто, потрібно лише зайти на наш вебсайт www.vietnamvisa.co.ua для заповнення аплікаційної форми он лайн, потім натисніть кнопку підтвердження для завершення процедури оплати кредиткою або через систему Paypal. Заповнення аплікаційної форми займе у Вас лише кілька хвилин. Протягом доби після оплати Ви отримаєте лист-підтвердження від уряду В’єтнаму, за допомогою якого Ви зможете отримати візу по прибутті до одного з  В’єтнамських міжнародних аеропортів. Роздрукуйте його для пред’явлення перед посадкою в літак та отримання штампу візи в аеропорту.

Якщо Ви плануєте дістатися В’єтнаму наземним транспортом, Вам потрібно отримати спеціальну візу, яка прикріпляється до паспорту, у такому випадку, зверніться, будь-ласка, безпосередньо до В’єтнамського посольства чи консульства.

2/ Економія часу

Замість того, щоб самому йти до посольства чи консульства та чекати протягом декількох днів отримання візи, Ви маєте змогу прямо зараз подати заявку он лайн на www.vietnamvisa.co.ua та забрати свою візу відразу по прибутті до одного з в’єтнамських міжнародних аеропортів вже через добу після оплати. Навіть у випадку терміновості, Ви можете отримати В’єтнамську візу протягом одного робочого дня. До того ж,  у Вашій країні посольство може не працювати, у зв’язку з державними святами, але тут, у В’єтнамі, ми завжди відкриті і Ви можете отримати візу навіть під час свят у Вашій країні.

3/ Подавайте заявку будь-де і будь-коли, маючи лише комп’ютер чи ноутбук, підключений до Інтернету.

Ви можете не турбуватися, якщо в регіоні, де Ви живете, немає В’єтнамського посольства чи консульства. В’єтнамська віза по прибутті  – найкраще рішення! І навіть коли Ви перебуваєте у відпустці поза межами Вашої країни, Ви можете легко подати заявку на В’єтнамську візу он лайн по прибутті на вебсайті www.vietnamvisa.co.ua. Заповнення аплікаційної форми займе лише кілька хвилин. Протягом доби після оплати, Ви отримаєте лист-підтвердження від в’єтнамського уряду, про візу, яка буде чекати на Вас в одному з міжнародних в’єтнамських аеропортів по прибутті.

Для отримання додаткової інформації надсилайте email на info@vietnamvisa.co.ua.


Comments are closed.