Чи можу я отримати В’єтнамську візу в той самий день?

Posted by & filed under FAQ.

Чи можу я отримати В'єтнамську візу в той самий день?

Чи можу я отримати В’єтнамську візу в той самий день?

Так, це можливо. З нашою службою візової підтримки Ви можете отримати В’єтнамську візу по прибутті протягом того самого дня або швидше, у випадку необхідності.

Завдяки нашій стандартній процедурі, Ви отримаєте лист-підтвердження протягом 24 годин після оплати, у випадку необхідності отримання візи швидше, поінформуйте нас про це через email info@vietnamvisa.co.ua для здійснення процедури в той самий день. Будь-ласка, зауважте, що за терміновість може вимагатися доплата $15.

Зазвичай ми надсилаємо листа-підтвердження для Вашої В’єтнамської візи протягом 24 годин після оплати, якщо наш агент не надіслав Вам листа-підтвердження, як зазначено вище, пишіть на електрону адресу  info@vietnamvisa.co.ua,.

Якщо Ви бажаєте отримати В’єтнамську візу он лайн в той самий день, будь ласка, заповніть  візову форму он лайн, а потім надішліть email за адресою info@vietnamvisa.co.ua з повідомленням про терміновість замовлення.

Примітка:

Якщо Ви бажаєте отримати термінову візу до В’єтнаму у Суботу або Неділю, державні свята, оплата за послуги складатиме $180 або більше (включаючи оплату за штамп у одноразовій візі  на місяць).

У випадку необхідності отримання термінових віз, будь-ласка, надсилайте  email на адресу info@vietnamvisa.co.ua, для повної впевненості, що ми займемося Вашою терміновою візою.


Related Posts

В’єтнамська віза тип В4

В’єтнамська віза тип В4

On

В’єтнамська віза типу В4 видається іноземцям, які в’їжджають до В’єтнаму для роботи з іноземними економічними,… more →

Comments are closed.