Чи можу я отримати В’єтнамську візу в той самий день?

Posted by & filed under FAQ.

Чи можу я отримати В'єтнамську візу в той самий день?

Чи можу я отримати В’єтнамську візу в той самий день?

Так, це можливо. З нашою службою візової підтримки Ви можете отримати В’єтнамську візу по прибутті протягом того самого дня або швидше, у випадку необхідності.

Завдяки нашій стандартній процедурі, Ви отримаєте лист-підтвердження протягом 24 годин після оплати, у випадку необхідності отримання візи швидше, поінформуйте нас про це через email info@vietnamvisa.co.ua для здійснення процедури в той самий день. Будь-ласка, зауважте, що за терміновість може вимагатися доплата $15.

Зазвичай ми надсилаємо листа-підтвердження для Вашої В’єтнамської візи протягом 24 годин після оплати, якщо наш агент не надіслав Вам листа-підтвердження, як зазначено вище, пишіть на електрону адресу  info@vietnamvisa.co.ua,.

Якщо Ви бажаєте отримати В’єтнамську візу он лайн в той самий день, будь ласка, заповніть  візову форму он лайн, а потім надішліть email за адресою info@vietnamvisa.co.ua з повідомленням про терміновість замовлення.

Примітка:

Якщо Ви бажаєте отримати термінову візу до В’єтнаму у Суботу або Неділю, державні свята, оплата за послуги складатиме $180 або більше (включаючи оплату за штамп у одноразовій візі  на місяць).

У випадку необхідності отримання термінових віз, будь-ласка, надсилайте  email на адресу info@vietnamvisa.co.ua, для повної впевненості, що ми займемося Вашою терміновою візою.


Comments are closed.