Чи можна забрати в’єтнамську візу в посольстві з листом-підтвердженням?

Posted by & filed under FAQ.

Чи можна забрати в’єтнамську візу в посольстві з листом-підтвердженням?

Чи можна забрати в’єтнамську візу в посольстві з листом-підтвердженням?

Так, Ви можете це зробити, але в такому випадку поінформуйте нас будь-ласка про це, оскільки лист-підтвердження для посольства, дещо відрізняється від листа-підтвердження для аеропорту у В’єтнамі. Будь-ласка, не забудьте нас поінформувати про цю необхідність, в іншому випадку ми автоматично вишлемо Вам листа для отримання візи в аеропорті.

Однак, Ви можете отримати візу у В’єтнамському посольстві/консульстві напряму, без листа підтвердження, хіба що Вас попросять пред’явити цей лист.

Ми рекомендуємо Вам обрати програму Віза про прибутті до одного з В’єтнамських аеропортів у випадку, якщо у Вашому регіоні немає В’єтнамського посольства/консульства або, якщо воно знаходиться дуже далеко. Отримання візи у одному з В’єтнамських міжнародних аеропортів – це проста, надійна процедура, яка не потребує додаткових витрат. Це зручно та законно, оскільки В’єтнам зараз гостинно запрошує все більше туристів та бізнесменів відвідати В’єтнам.

Ви можете подати заявку он лайн на сайті www.vietnamvisa.co.ua, просто натиснувши кнопку надіслати візову форму он лайн або надіславши email за адресою info@vietnamvisa.co.ua для отримання листа-підтвердження.

Примітка:

Ми автоматично влаштуємо Вам візу по прибутті до В’єтнаму, якщо у Вас не буде інших побажань. Будь-ласка, проінформуйте нас, якщо Ви бажаєте отримати візу у В’єтнамському посольстві через email info@vietnamvisa.co.ua.


Comments are closed.