Форма на отримання візи

Posted by & filed under FAQ.

Форма на отримання візи

Форма на отримання візи

Говорячи про форму для отримання візи ми маємо на увазі форму, яку Вам необхідно заповнити для отримання візи по прибутті до аеропорту. Цю форму можна отримати у пункті оформлення віз після приземлення перед проходженням митного контролю. Ви побачите пункт отримання віз після приземлення, коли прибудете до в’єтнамського аеропорту. Там Вас попросять заповнити та підписати цю форму для отримання Вашої візи по прибутті.

Будь-ласка, надішліть нам email на info@vietnamvisa.co.ua, якщо Ви бажаєте отримати візу по прибутті до в’єтнамського аеропорту.

Не забудьте роздрукувати лист-підтвердження для Вашої в’єтнамської візи по прибутті до аеропорту. У Вас будуть великі проблеми, якщо Ви не зможете пред’явити лист-підтвердження.


Related Posts

В’єтнамська віза для в’їзду

В’єтнамська віза для в’їзду

On

Подорожуючі повинні подавати на в’єтнамську візу, якщо вони планують подорожувати В’єтнамом. Громадяни країн, перерахованих нижче,… more →

Як подовжити в’єтнамську візу?

Як подовжити в’єтнамську візу?

On

Для подовження Вашої в’єтнамської візи, зверніться, будь-ласка, до В’єтнамської Імміграційної Служби, розташованої за адресами вулиця… more →

В’єтнамська віза тип В3

В’єтнамська віза тип В3

On

В’єтнамська віза типу В3 видається людям, які в’їжджають до В’єтнаму для роботи на в’єтнамських підприємствах…. more →

Comments are closed.