Процедура декларації

Posted by & filed under News on Visa.

Процедура декларації

Процедура декларації

В’їхавши до країни потрібно перевірити список речей, які потребують декларування, відповідно до вимог В’єтнаму. Якщо у багажу, який Ви маєте при собі або який доставлений раніше чи пізніше прибуття, немає речей для декларування, то не потрібно заповнювати деклараційні форми виїзду/в’їзду.

Люди, які мають речі, що входять до переліку речей, які потребують декларації, повинні заповнити деклараційну форму при виїзді/в’їзді з В’єтнаму. Є певні обмеження на максимальну кількість деяких товарів, що ввозяться, відповідно до закону про імпорт товарів, митний та податковий збір, який необхідно сплатити за них. Якщо особа має при собі декілька товарів, які потребують оплати, вона може обирати чи оплачувати митний збір чи податок.

У випадках, коли зайвий багаж потребує декларування та оплати, але загальна сума не перевищує 50 000 VND (в’єтнамських донгів), така кількість багажу також звільняється від митного збору та податку.

Люди, які мають багаторазові візи, в силу своєї роботи, не зможуть користуватися пільгами безмитного ввозу товару щоразу, а лише раз на 90 днів, про що зазначено у додатках 1, 2, 3 та 5 цього закону (Люди з багаторазовими візами в силу  своєї роботи, такі як пілоти, машиністи, капітани кораблів, члени команд міжнародного транспорту, водії автомобілів та в’єтнамці, які працюють в сусідніх країнах, що мають суміжні кордони з В’єтнамом).

Митні регулювання при в’їзді до В’єтнаму


Comments are closed.