Національні страви В’єтнаму

Posted by & filed under Vietnam Travel Guide.

Національні страви В’єтнаму

В’єтнам має більш ніж достатні запаси їжі та вишукані способи її приготування. Оскільки приготування їжі у В’єтнамі стало мистецтвом, деякі в’єтнамські блюда є всесвітньовідомими. Люди мають змогу відвідати безмежну кількість ресторанів по всій країні.

У В’єтнамі Ви отримаєте нагоду скуштувати надзвичайно смачні страви, деякі з них можна знайти лише тут. На традиційному столі можна зустріти велику кількість таких блюд. Деякі блюда готуються із морепродуктів – омари, риба, краби, кальмари… які є відносною рідкістю в інших країнах та дуже дорого коштують у західних країнах, тут же навпаки є доступними та дешевими. Окрім того можна насолодитися традиційними блюдами – яловичий суп з макаронами (Pho), ковбаски із свинини (Gio lua), фаршировані млинці (Nem ran), риб’ячі кульки (Cha ca) і т.д. В’єтнамці також оволоділи приготуванням добре відомих блюд з інших країн.

Загальна інформація про В’єтнам

Враховуючи на скільки легко та просто отримати в’єтнамську візу, чому б Вам не здійснити подорож до В’єтнаму? Відкрийте прихований шарм В’єтнаму –  це чудова країна з дружелюбними людьми.

Comments are closed.