Кому потрібна віза у В’єтнам?

Posted by & filed under FAQ, Home.

Кому потрібна віза у В’єтнам?

Кому потрібна віза у В’єтнам?

Лише громадяни певних країн можуть відвідувати В’єтнам без отримання в’єтнамської візи. Більшість азіатських країн не потребує в’єтнамської візи для відвідування В’єтнаму терміном до 30 днів. Громадяни Кореї, Японії, Норвегії, Данії, Швеції, Фінляндії та Росії не потребують візи, якщо вони планують перебувати на території В’єтнаму менше 15 днів. Громадяни всіх інших країн мусять отримати в’єтнамську візу перед виїздом (запит про в’єтнамську візу подається до консульства або посольства перед виїздом) або пред’явити лист-підтвердження, що дасть змогу отримати в’єтнамську візу по прибутті до в’єтнамського аеропорту.

Додаткова інформація про виключення для отримання в’єтнамської візи:

Громадяни Таїланду, Індонезії, Сінгапуру, Малайзії, Камбоджі, Лаосу, Філіппін  та Брунею) не потребують туристичної візи для відвідування В’єтнаму терміном до 30 днів.

Громадяни Японії, Південної Кореї, Норвегії, Данії, Фінляндії та Росії не потребують туристичної візи, якщо вони планують перебувати на території В’єтнаму менше 15 днів.

Ті, хто мають туристичні бізнес карки Азійсько-тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕК), не потребують туристичної візи до В’єтнаму для перебування на його території терміном до 60 днів.

 В’єтнамська віза не потрібна для подорожі до острова Фу Куок (В’єтнам).  Іноземці, а також в’єтнамці, які мають іноземний паспорт, не потребують візи, якщо вони в’їжджають до країни та прямують до острова Фу Куок  та перебувають на його території до 15 днів, імміграційний відділ буде відповідальним за надання візи прямо на місці.

В’єтнамська віза не вимагається для в’єтнамців із-за кордону, які приїжджають на період менший 90 днів та мають сертифікат, який дає право на виключення при отриманні візи.

Ось деяка інформація про надання виключення для отримання візи, яку на нашу думку Вам потрібно знати.

Comments are closed.