В’єтнамські міжнародні аеропорти

Posted by & filed under FAQ.

В’єтнамські міжнародні аеропорти

В’єтнамські міжнародні аеропорти

Ось перелік міжнародних аеропортів В’єтнаму аеропорт Тан Сон Нхут в місті Хошимін (або Сайгон). Місто Хошимін, також називається Сайгон, розташоване на півдні В’єтнаму. Це місто відоме своїм ринком Ben Thanh, тунелем Cu Chi, музеєм Війни та лісом Can Gio. В’єтнамська віза по прибутті доступна в аеропорту Тан Сон Нхут, якщо у Вас є лист-підтвердження.

 Міжнародний аеропорт Ной Бай в місті Ханой. Ханой – це столиця В’єтнаму, розташована на півночі країни. Воно відоме своїми 36 вулицями, озерами та багатьма стародавніми видатними місцями, привабливими для туристів. В’єтнамська віза по прибутті також доступна в аеропорту Ной Бай, якщо у Вас є лист-підтвердження.

Міжнародний аеропорт Дананг в місті Дананг –  одному з найбільших міст В’єтнаму. Місто розташоване в центральній частині В’єтнаму. Воно відоме своїм музеєм Cham, Мармуровими горами та пляжами. В’єтнамська віза по прибутті також доступна в аеропорту Дананг, якщо у Вас є лист-підтвердження.

Міжнародний аеропорт Камрань в місті Нячанг. Місто розташоване в центральній частині країни. Нячанг відомий своїми гаванями, пляжами та спокійними островами. В’єтнам віза після прибуття доступна в аеропорту Камрань.
Аеропорт Кат-Бі в Хайфон. Хайфон є одним з найбільших міст В’єтнаму. Місто розташоване в північній частині країни. Послуга В’єтнамська віза по прибутті тут не доступна.
Міжнародний аеропорт Фу Бай в Хюе. Це місто, розташоване в центральній частині країни. Воно відоме стародавньою Імперською Цитаделлю та Королівським Музичним Палацом. Послуга В’єтнамська віза по прибутті тут не доступна.

Comments are closed.