В’єтнамська мова та країна

Posted by & filed under Vietnam Travel Guide.

В’єтнамська мова та країна

В’єтнам – це мирна та красива країна, на території якої немає війни. Після лібералізації та возз’єднання «Doi Moi» у 1986, В’єтнам став приваблювати туристів та бізнесменів. Від Півночі до Півдня Ви маєте змогу насолоджуватися різноманіттям краєвидів, історії, культури, людей та визначних місць.

Якщо Ви подивитесь на мапу, то побачите, що В’єтнам розташовано в самому центрі Південної Азії, у формі літери «S». Він лежить на півострові Індо Китай – країна межує з Китаєм, Лаосом, Камбоджею, Східним морем та Тихим океаном на сході та півдні, протяжність –  3,260 км., площа суходолу займає 330,991 км2, загальна протяжність країни – 1650 км. з півночі на південь.

Декілька видатних філософських та релігійних течій формують духовне життя в’єтнамців. Природа країни повна контрастів –  первозданні ландшафти, недоторкані пляжі, високі пагорби та  гори, спокійні ріки та джерела. З іншого боку, країна має багату історію та виразну культуру, що служить ще одним доводом на користь відвідування В’єтнаму, після чого Вам неодмінно захочеться повернутися.

Населення Соціалістичної Республіки В’єтнаму складає більше 80 мільйонів, з них міське населення складає 19,7 мільйонів. В’єтнам населяють 54 етнічних групи. Група «Кінь» (або В’єти) складає близько 90 % населення. Головні етнічні меншини включають народи Тей, Тай, Муонг, Хмонг, Дао та Кмерів.

В’єтнамська мова є головною мовою, але англійською, французькою, німецькою та російською розмовляють в головних містах. У В’єтнамській мові використовується латинський алфавіт!

Наприклад: Xin chào (привіт, добрий ранок)

Загальна інформація про В’єтнам

Враховуючи на скільки легко та просто отримати в’єтнамську візу, чому б Вам не здійснити подорож до В’єтнаму? Відкрийте прихований шарм В’єтнаму –  це чудова країна з дружелюбними людьми.

Comments are closed.