В’єтнамська віза тип A1

Posted by & filed under FAQ.

В’єтнамська віза тип A1

В’єтнамська віза тип A1

Перед тим, як Ви дізнаєтесь, що таке в’єтнамська віза типу A1 та хто може її отримати, зауважте, будь-ласка, що ми надсилаємо лист-підтвердження для отримання візи по прибутті лише типу C1, C2 або B3.

Ми даємо визначення візи типу А1 лише для ознайомлення, не просіть нас, будь-ласка, влаштувати Вам цей тип візи, оскільки ми лише туристичне агентство та можемо влаштувати візи лише типу C1, C2 або B3. Не надсилайте нам скарги через це. Дякуємо за розуміння.

В’єтнамська віза типу А1 видається лише для членів делегацій, запрошених Центральним Комітетом Комуністичної Партії, Національною Асамблеєю, Президентом держави або Урядом, або гостям еквівалентного рангу, запрошених міністерством, міністром, віце міністром Державних комітетів провінцій та міст Центральної Влади та родичів і помічників, що їх супроводжують.

Ще раз, ми туристичне агентство і лише пропонуємо, те що можемо виконати, відповідно до наших законів. Ми влаштовуємо візу по прибутті або поновлюємо чи подовжуємо візи лише типу C1, C2 або B3.


Comments are closed.