В’єтнамська віза тип В1

Posted by & filed under FAQ.

В’єтнамська віза тип В1

В’єтнамська віза тип В1

Перед тим, як Ви дізнаєтесь, що таке в’єтнамська віза типу В1 та хто може її отримати, зауважте, будь-ласка, що ми туристичне агентство у В’єтнамі та надсилаємо лист-підтвердження для отримання візи по прибутті лише типу C1, C2 або B3.Ми не можемо домовитись про видачу візи типу В1, через те що ця віза видається лише іноземцям, які в’їжджають до В’єтнаму для співпраці з урядом.

В’єтнамська віза типу В1 видається для іноземців, які в’їжджають до В’єтнаму для співпраці з Народною Генеральною Прокуратурою, Народним Вищим Судом, міністерствами, органами, подібними до міністерських, урядовими органами, Народними Комітетами провінцій та міст під керівництвом Центральної Влади та Центральні органи народних організацій та об’єднань.

Будь-ласка, зауважте, що ми лише даємо ці пояснення для ознайомлення, і це не означає, що ми можемо влаштувати Вам візу типу В1.  Але ми можемо допомогти Вам отримати візи типу С1, С2 або В3.


Related Posts

Як подовжити в’єтнамську візу?

Як подовжити в’єтнамську візу?

On

Для подовження Вашої в’єтнамської візи, зверніться, будь-ласка, до В’єтнамської Імміграційної Служби, розташованої за адресами вулиця… more →

Термінова В’єтнамська віза

Термінова В’єтнамська віза

On

Вам необхідно зв’язатися з В’єтнамським посольством або консульством для отримання термінової візи. Або ви можете… more →

Comments are closed.