Вимоги до В’єтнамська віза он лайн

Posted by & filed under FAQ, Home.

Вимоги до В’єтнамська віза он лайн

Вимоги до В’єтнамська віза он лайн

Для тих, хто бажає отримати в’єтнамську візу безпосередньо у в’єтнамському посольстві або консульстві, необхідно зв’язатися з ними напряму для отримання вимог, оскільки вони можуть дещо відрізнятися у кожному окремому посольстві.

Для тих, хто не має часу або не має в’єтнамського посольства у своєму регіоні, ми рекомендуємо подати заявку на отримання в’єтнамської візи, скориставшись нашими послугами та забравши візу по прибутті до В’єтнаму в аеропорту. Лише заповніть заявку он лайн і більше не потрібно ніяких паперів для отримання В’єтнамської візи по прибутті.

Для отримання Візи по прибутті до В’єтнаму, пам’ятайте про необхідність отримати спочатку лист-підтвердження з кодом, який дасть можливість забрати візу в аеропорту.

Якщо Ви подаєте заявку на отримання візи, скориставшись нашою послугою, Вам немає необхідності подавати будь-які документи. Просто заповніть он лайн форму на нашому вебсайті або надішліть Ваш запит на наш email info@vietnamvisa.co.ua.

  • Повне ім’я (зазначене в паспорті)
  • Дата народження (день/місяць/рік)
  • Національність
  • Номер паспорту
  • Бажана дата в’їзду та виїзду з В’єтнаму
  • Яка віза Вам потрібна (одноразова чи багаторазова)?
  • Спеціальні вимоги (якщо є)

Примітка:

Якщо немає спеціальних побажань, ми автоматично домовляємося про візу, яку Ви зможете отримати по прибутті до одного з аеропортів В’єтнаму.

Якщо Ви бажаєте в’їхати до В’єтнаму через наземний чи морський кордон, зв’яжіться, будь-ласка, заздалегідь з в’єтнамським посольством.


Related Posts

В’єтнамська віза тип В2

В’єтнамська віза тип В2

On

Базуючись на визначенні в’єтнамської візи типу В2 поданого нижче, Вам необхідно зв’язатися з людьми, які… more →

Як подовжити в’єтнамську візу?

Як подовжити в’єтнамську візу?

On

Для подовження Вашої в’єтнамської візи, зверніться, будь-ласка, до В’єтнамської Імміграційної Служби, розташованої за адресами вулиця… more →

В’єтнамська віза тип С1

В’єтнамська віза тип С1

On

В’єтнамська віза типу С1 видається іноземцям, які в’їжджають до В’єтнаму для подорожі. Цей тип візи… more →

Comments are closed.