Вимоги в’їзду та виїзду для туристів В’єтнаму

Posted by & filed under Vietnam Travel Guide.

Вимоги в’їзду та виїзду для туристів В’єтнаму              

Для в’їзду до В’єтнаму Вам знадобиться паспорт, дійсний ще принаймні протягом шести місяців, в’єтнамська віза або документ, який дає право на звільнення від візи, або лист-підтвердження на отримання візи по прибутті. Візу або документ, який дає право на звільнення від візи, можна отримати у в’єтнамському посольстві чи консульстві перед подорожжю до В’єтнаму.  Щоб отримати лист-підтвердження для в’їзду, Вам необхідно зв’язатися з туристичним агентством перед виїздом. Громадяни США повідомляли про випадки співробітництва з недобросовісними агентствами, які не виконали своїх зобов’язань перед ними.

Якщо Ви приїдете без дійсної в’єтнамської візи, документа, який дає право на звільнення від візи, або листа-підтвердження для отримання візи по прибутті, Вам не дозволять в’їхати до країни та негайно депортують. В’єтнамські візи зазвичай дійсні один раз, хіба що турист подасть заявку на багаторазову візу, за яку може бути потрібно сплатити більший тариф. Якщо Ви плануєте залишати В’єтнам та повертатися до нього з іншої країни, переконайтеся, що у вас багаторазова віза. Якщо віза одноразова, то необхідно буде подати повторну заявку на отримання ще однієї візи перед поверненням до В’єтнаму.

Майте на увазі, що оплата для тих, хто хоче отримати візу по прибутті до в’єтнамського аеропорту складається з двох частин: 1)оплата за сам штамп візи в аеропорті 2) оплата за послугу отримання листа-підтвердження посередником.

Якщо Ви плануєте дістатися В’єтнаму наземним транспортом, Вам потрібно отримати спеціальну візу, яка прикріпляється до паспорту, у такому випадку, зверніться, будь-ласка, безпосередньо до В’єтнамського посольства чи консульства.

І навіть у випадку, якщо ви маєте діючу візу, Вам можуть відмовити у в‘їзді до В’єтнаму. Ми застерігаємо Вас, що відповідно до в’єтнамських еміграційних регулювань, іноземці повинні зазначати метою свого приїзду лише діяльність, зазначену у візі. Якщо Ви змінили мету свого приїзду, то повинні отримати дозвіл на це від в’єтнамської влади заздалегідь.

Якщо Ваш паспорт було загублено чи вкрадено у В’єтнамі, Ви повинні отримати дублікат не тільки паспорта, але й візи. Якщо у Вас виникла надзвичайна ситуація, будь-ласка, зв’яжіться з Вашим консулом у посольстві, який зможе допомогти Вам отримати дублікати Вашого паспорту протягом одного дня; однак в’єтнамському уряду на заміну візи знадобиться від трьох до п’яти робочих днів, рахуючи з наступного дня після подачі заявки.

Загальна інформація про В’єтнам

Враховуючи на скільки легко та просто отримати в’єтнамську візу, чому б Вам не здійснити подорож до В’єтнаму? Відкрийте прихований шарм В’єтнаму –  це чудова країна з дружелюбними людьми.

Comments are closed.