Багаж, який не потребує оподаткування при в’їзді.

Posted by & filed under News on Visa.

Багаж, який не потребує оподаткування при в’їзді.

Багаж, який не потребує оподаткування при в’їзді.

Багаж, який не потребує оподаткування визначається окремо для кожного в’їзду, враховуючи квоту на неоподаткований багаж для декількох  людей, за виключенням супровідного багажу членів сім’ї в тій самій подорожі.

Для кожного найменування товару квота визначається наступним чином

Для алкоголю: якщо люди, що в’їжджають, везуть повну пляшку, ємність, банку (яка далі буде узагальнюватись, як пляшка), що не перевищує об’єм 1 літр, відповідно до встановлених норм, то вся пляшка не буде обкладатися митним збором; якщо ж об’єм пляшки перевищує зазначений вище ліміт, то на кількість, що перевищує обмеження повинний бути сплачений митний збір, відповідно до закону.

Для сигарет та сигар: люди при в’їзді можуть їх вести лише в кількості дозволеній для безмитного ввозу  товарів; якщо ця кількість перевищена, то вона залишається на збереження на митному складі та може бути забрана по закінченню відповідного терміну.

Стосовно одягу, особистих речей та інших предметів щоденного вжитку: при в’їзді люди можуть мати ці речі в розумних межах та лише для особистого користування.

Митні регулювання при в’їзді до В’єтнаму


Related Posts

Процедура декларації

Процедура декларації

On

В’їхавши до країни потрібно перевірити список речей, які потребують декларування, відповідно до вимог В’єтнаму. Якщо… more →

Зберігання багажу

Зберігання багажу

On

Багаж людей при в’їзді – це речі, необхідні для забезпечення щоденних потреб під час подорожі,… more →

Багаж людей при виїзді

Багаж людей при виїзді

On

Багаж людей при виїзді не має обмежень, за виключенням предметів, заборонених для експорту відповідно до… more →

Comments are closed.